Діяльність

02.10.2017

На Запорізькій АЕС почалися тактико-спеціальні навчання з антитерористичної направленості

На Запорізькій АЕС почалися тактико-спеціальні навчання за темою: «Реагування сил учасників об'єктового плану взаємодії у випадку здійснення ряду диверсій на території Кам'янко-Дніпровського району Запорізької області, у м. Енергодар та на об'єкті ВП «Запорізька АЕС», які триватимуть по 06 жовтня 2017 року.

До проведення навчань залучені представники Агентства зменшення загроз (АЗЗ) МО США, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Держатомрегулювання України, ДП «НАЕК «Енергоатом», члени координаційної групи антитерористичного центру при УСБУ в Запорізькій області та її штабу, старші окремих оперативних груп від УСБУ, ГУ НП, ГУ ДСНС України в Запорізькій області, керівництво Запорізької ОДА, Енергодарського міськвиконкому, особовий склад військових частин 3042, 3033 та 3029 НГ України, Запорізького ОВК, Бердянського прикордонного загону ДПС України, керівництво ВП ЗАЕС, персонал служби фізичного захисту та загону відомчої воєнізованої охорони. 

УВАГА! На час проведення навчань  правоохоронні органи можуть обмежувати перебування громадян та пересування транспортних засобів в межах санітарно-захисної зони навколо Запорізької АЕС. Будуть відпрацьовуватись практичні дії з нейтралізації умовних терористично-диверсійних формувань. Наявність документів,  які засвідчують особу, для громадян, що будуть знаходитись в зонах обмеження доступу та в санітарно-захисній зоні, обов’язкова.

Організатори заходів просять з порозумінням віднестись до незручностей, які можуть виникнути під час проведення навчання.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію