Діяльність

05.11.2018

На Запорізькій АЕС завершуються роботи на комплексі з переробки РАВ

Відбулося чергове засідання штабу з будівництва комплексу з переробки РАВ. Обговорювалися поточні питання, що стосуються комплексів з переробки РАВ на Запорізькій і Хмельницькій атомних електростанціях.

У роботі штабу, що проходив в режимі відеоконференції, взяли участь представники ВП «Атомкомплект», ВП «Автоматика і машинобудування», АТ «Київський науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут «Енергопроект».

Контролювалося виконання рішень попереднього протоколу засідання штабу і внутрішніх штабів ВП ЗАЕС стосовно узгодження з Держатомрегулювання документації з введення комплексу в дослідну експлуатацію, монтажу і пуско-налагоджувальних робіт, фінансування робіт, виконання графіка з впровадження комплексу.

Перед засіданням штабу керівництво атомної станції на чолі з генеральним директором Запорізької АЕС Олександром Остаповцем спільно з виконавчим директором ДП «НАЕК «Енергоатом» з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки Наталією Шумковою оглянули об'єкт, що будується, заслухали на місці доповіді відповідальних представників цеху дезактивації.

Завершити роботи на комплексі планується до кінця грудня.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію