Діяльність

11.09.2018

На Запорізькій АЕС триває реалізація проекту комплексу з переробки РАВ

На майданчику Запорізької АЕС на чолі з генеральним директором Олександром Остаповцем відбувся черговий будівельний штаб з добудови комплексу з переробки радіоактивних відходів (КП РАВ). У роботі штабу взяли участь фахівці управління будівництва та представники підрядних організацій.

Будівельні роботи йдуть відповідно до графіка. На сьогоднішній день готовність комплексу з переробки РАВ становить 80%.

Ведеться внутрішня обробка приміщень та електромонтажні роботи. На етапі завершення роботи з провадження системи радіаційного контролю та системи вентиляції, а також будівельно-монтажні роботи, після яких фахівці комплексу перейдуть до пуско-налагоджувальних робіт.

Промислове обладнання для КП РАВ вже поставлено і повністю відповідає останнім світовим тенденціям в сфері поводження з РАВ. Комплекс знаходиться в дослідній експлуатації, наступний етап - перехід в промислову експлуатацію. Завершення реалізації проекту комплексу з переробки РАВ на Запорізькій АЕС заплановано на грудень поточного року.

Довідка. Введення в експлуатацію сучасного комплексу з переробки радіоактивних відходів на Запорізькій АЕС реалізується з метою вдосконалення існуючої системи поводження з РАВ. Модернізація дозволить підвищити ефективність і безпеку виробляємих операцій. Нове обладнання буде повністю відповідати останнім світовим тенденціям в сфері поводження з РАВ.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію