Діяльність

22.10.2015

На Хмельницькій АЕС реалізовано проект ІСЯБ з впровадження системи обліку і контролю РАВ

На Хмельницькій АЕС спільно із представниками німецької інжинірингової компанії NUKEM Technologies, що спеціалізується на наданні послуг в галузі поводження з радіоактивними відходами, реалізовано проект ІСЯБ (Інструмент співпраці з ядерної безпеки).

Проект, який направлений на вдосконалення загальної стратегії поводження з радіоактивними відходами на діючих АЕС, а також на зупинених атомних станціях, впроваджено в рамках Програми взаємодії з Єврокомісією «Інструмент співпраці у сфері ядерної безпеки». ВП ХАЕС, наразі, стала пілотною станцією за основними завданнями проекту.

Реалізація проекту проходила в тісній співпраці із спеціалістами компанії ДП «НАЕК «Енергоатом», Державного агенства України з управління зоною відчудження, АЕС держави та УкрДО «Радон».

В успішну реалізацію проекту вагомий вклад внесли і фахівці Хмельницької АЕС. Компанія NUKEM Technologies відзначила компетентність, професіоналізм та позитивний настрій персоналу Хмельницької АЕС - «Висококваліфіковані пропозиції та знання справи, сприяли успішній розробці Технічного завдання на розробку та впровадження інтегрованої інформаційно-аналітичної системи обліку і контролю РАО в ДП «НАЕК «Енергоатом».

Європейський Союз надає великого значення забезпеченню високих стандартів ядерної безпеки в Європі і за її межами та вносить свій внесок в підвищення ядерної безпеки.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію