Діяльність

Екологічна безпека

26.11.2015 Екологічна безпека Еко-проект РАЕС сприяє підвищенню рівня життя населення регіону

У регіоні розташування Рівненської АЕС триває реалізація еко-проекту Європейського Союзу «Розбудова сільськогосподарської діяльності за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення». РАЕС активна учасниця проекту ЄС та вдало втілює його у своїй зоні спостереження.

28.09.2015 Екологічна безпека, День атомної енергетики 2015, Презентації Буклет "Енергоатом: екологічні аспекти діяльності"
28.09.2015 Екологічна безпека, День атомної енергетики 2015, Презентації Буклет "Енергоатом: екологічно, надійно, безпечно"
17.08.2015 Екологічна безпека Маловодність Стиру не загрожує безпеці РАЕС

Рівненська АЕС розташована на березі річки Стир, яка є його водною артерією. Річковою водою здійснюється поповнення системи зворотного охолодження конденсаторів турбін. Забір води регулюється документом Міністерства охорони навколишнього природного середовища – «Дозвіл на спеціальне водокористування УКР № 1/Рвн». У період зневоднення річки водозабір РАЕС зменшується до мінімальних допустимих значень.

07.08.2015 Екологічна безпека РАЕС підтверджує екологічно-безпечне виробництво електроенергії

Комплекс автоматизованих постів контролю радіаційної обстановки АСКРО здійснює постійний контроль рівня радіаційного стану зони спостереження Рівненської атомної електростанції. Як показують результати систематичних перевірок щодо оцінки навколишнього середовища – діяльність Рівненської АЕС не змінює існуючий природній фон.

05.08.2015 Екологічна безпека Екологічний стан Рівненської АЕС – відповідає вимогам

За результатами аналізів еколого-хімічної лабораторії служби охорони навколишнього середовища Рівненської АЕС у липні 2015 року хімічний склад вод річки Стир у регіоні розташування РАЕС відповідав екологічним нормам.

22.07.2015 Екологічна безпека, Новини Компанії Рівненська АЕС – активний учасник міжнародного екологічного проекту

З ознайомчим візитом на об’єктах РАЕС побували експерти Єврокомісії та представники Маневицької районної ради. Гості, здійснюючи запланований моніторинг реалізації проекту ЄК у рамках програми «Підтримка політики національного розвитку України», ознайомились з роботою Рівненської АЕС, як одним з учасників.

12.06.2015 Екологічна безпека, Продовження експлуатації Запорізька АЕС пройшла процедуру екологічного аудиту
11.06.2015 Екологічна безпека Екології на ЗАЕС приділяється пильна увага

Виробляти електроенергію безпечним способом - основне завдання для Запорізької АЕС. Безпечно - для людей і для навколишнього середовища. Цьому питанню на одному рівні з виробництвом завжди приділяють велику увагу генеральний директор Запорізької АЕС В'ячеслав Олексійович Тищенко та головний інспектор Володимир Кадировіч Валєєв.

04.06.2015 Екологічна безпека Довкола РАЕС екологічно чисто

За результатами аналізів еколого-хімічної лабораторії служби охорони навколишнього середовища Рівненської АЕС у травні 2015 року хімічний склад вод річки Стир у регіоні розташування РАЕС відповідав екологічним нормам.

02.06.2015 Екологічна безпека, Новини Компанії , Friendly Nuclear UA Відбулась зустріч Friendly Nuclear UA про екологічні аспекти роботи АЕС

Третя дискусійна зустріч в рамках проекту Friendly Nuclear UA / «Дружній Атом» відбулася в четвер, 28 травня в прес-центрі ДП «НАЕК «Енергоатом». На зустрічі, яка була присвячена екологічним аспектам діяльності АЕС, були присутні, зокрема, представники Держатомрегулювання, асоціації «Молодіжна енергетична спільнота», студенти, екологи нафтопереробної галузі, екологічні аудитори та консультанти НАЕК «Енергоатом» з екологічних та соціальних питань. На жаль, представники інших недержавних організацій екологічного спрямування, які попередньо виявили зацікавленість, не взяли участі у заході.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію