Діяльність

30.11.2018

У місті-супутнику РАЕС відбулися публічні обговорення реалізації заходів КЗПБ

29 листопада в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» відбулися публічні обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС України (КЗПБ), її плану екологічних і соціальних заходів, зокрема плану залучення зацікавлених сторін щодо організації цього проекту.

В обговореннях взяли участь фахівці Рівненської АЕС, НАЕК «Енергоатом», ТОВ «АЕСКАР» та громадськість міста-супутника електростанції. Заступник директора з комунікацій – директор департаменту комунікацій НАЕК «Енергоатом» Данило Лавренов, розпочинаючи публічні обговорення, коротко розповів про передумови проведення заходу, систему взаємодії з громадськістю, окреслив напрацювання щодо обговорюваного проекту.

Начальник відділу забезпечення якості та ліцензування НАЕК «Енергоатом» Олексій Сиротинський у своїй доповіді детально розповів про поточний стан реалізації заходів КзПБ, відзначивши, що наразі серед 1082 заходів КзПБ в Компанії реалізовано 700. «Щоб виконати у повному обсязі решту заходів програми, її продовжено до 2023 року», - підкреслив О.Сиротинський.

Представник компанії-підрядника ТОВ «АЕСКАР» Павло Русинко розповів про реалізацію плану екологічних і соціальних заходів, зокрема про план залучення зацікавлених сторін в організації КЗПБ.

Діалог між присутніми був двостороннім, від аудиторії лунали запитання, на які компетентні фахівці надавали вичерпні відповіді. Зокрема, начальник відділу модернізації та ресурсу РАЕС Костянтин Марасов детально висвітлив хід реалізації окремих заходів КЗПБ на енергоблоках Рівненської АЕС.

«Під час таких зустрічей ми ставимо перед собою завдання з’ясувати зацікавленість усіх сторін щодо реалізації даного проекту, зокрема визначити питання, що виникають в ході роботи. Такі заходи ми проводимо щороку, систематизована отримана інформація публікується в книзі відгуків та пропозицій для подальшого контролю нашої роботи з громадськістю», - підсумував Данило Лавренов.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію