Діяльність

22.11.2018

29 листопада Енергоатом проведе публічні обговорення питань реалізації КЗПБ та плану екологічних і соціальних заходів КЗПБ в м. Вараш

29 листопада у місті-супутнику Рівненської АЕС Вараш відбудуться публічні обговорення питань реалізації Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ), а також її плану екологічних та соціальних заходів.

Реалізація КзПБ проводиться відповідно до Постанови Кабміну з метою підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля.

Витрати на виконання заходів КзПБ здійснюються за рахунок власних коштів НАЕК «Енергоатом», а також кредитних коштів ЄБРР та Євратом. Для проектів, що кредитуються ЄБРР, визначені спеціальні Вимоги щодо їх реалізації для ключових аспектів з екологічних та соціальних питань і впливів. Відповідно до цих Вимог Компанія впроваджує План екологічних та соціальних заходів (ПЕСЗ), а також оприлюднює та виконує План залучення зацікавлених сторін впродовж виконання проекту. Дані документи, зведені заходи КзПБ, їх перелік за типами енергоблоків, а також картки кожного заходу залишаються доступними за посиланням: https://goo.gl/UjQxzg

З метою підтримання тривалих конструктивних взаємовідносин з особами як всередині країни, так і за її межами, які зазнають або потенційно можуть зазнати впливу від реалізації КзПБ, та іншими зацікавленими сторонами, НАЕК «Енергоатом» планує провести у містах-супутниках діючих українських АЕС публічні обговорення питань реалізації КзПБ та її ПЕСЗ. Зустріч відбудеться 29 листопада о 10:00 год в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» за адресою: м. Вараш, майдан Незалежності 5.

Контактна особа: начальник відділу інформаційно-іміджевих проектів НАЕК «Енергоатом» Роман Григорович Зібніцький – (044) 277-79-08, pr@atom.gov.ua.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію