Діяльність

21.11.2018

27 листопада Енергоатом проведе публічні обговорення питань реалізації КЗПБ та плану екологічних і соціальних заходів КЗПБ в м. Южноукраїнськ

У місті-супутнику ЮУАЕС Южноукраїнську 27 листопада відбудуться публічні обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ), а також її плану екологічних та соціальних заходів.

ДП «НАЕК «Енергоатом» реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №1270 від 07.12.2011 р. Мета програми - неухильне подальше підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародно визнаним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля.  

Заходи КзПБ, їх переліки за типами енергоблоків, а також картки кожного заходу програми оприлюднені мовою оригіналу на офіційному веб-сайті ДП НАЕК «Енергоатом» за посиланням http://energoatom.kiev.ua/ua/actvts/integrated_security_program/.

Відповідно до положень Плану екологічних та соціальних заходів КзПБ та Плану залучення зацікавлених сторін КзПБ, з метою підтримання конструктивних тривалих взаємовідносин з особами як всередині країни, так і за її межами, які зазнають або потенційно можуть зазнати впливу від реалізації програми, та іншими зацікавленими щодо її реалізації сторонами, включаючи екологічні та соціальні аспекти, НАЕК «Енергоатом» проведе публічні обговорення в місті-супутнику ЮУАЕС Южноукраїнську 27 листопада 2018 року.

Захід відбудеться в інформаційному центрі ВП ЮУАЕС за адресою:

м. Южноукраїнськ, бул. Шевченка, 8а.

Початок обговорення о 10.00.

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених осіб.

Контактна особа – Зібніцький Роман Григорович, начальник відділу інформаційно-іміджевих проектів. Тел. (044) 277-79-08; e-mail: pr@atom.gov.ua.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію