Діяльність

21.05.2018

Фахівці Южно-Українського енергокомплексу взяли участь у нараді-семінарі, присвяченому Дню Південного Бугу

Фахівці Южно-Українського енергокомплексу 17 травня взяли участь у нараді-семінарі, організованому Південно-Бузьким басейновим управлінням водних ресурсів. Захід проводився в ознаменування Дня Південного Бугу та присвячувався впровадженню нових підходів управління водними ресурсами для адаптації до вимог Водної Рамкової Директиви ЄС.

Зустріч представників водогосподарських організацій, природоохоронних установ, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, науковців, краєзнавців, журналістів та всіх небайдужих до долі річки проходила в форматі круглого столу. Її учасники наголосили на значенні Південного Бугу в житті суспільства, обговорили пріоритетні завдання та заходи з ефективного використання водних ресурсів та визначення першочергових кроків для покращення екологічного стану  в басейні річки згідно з новими підходами до управління водними ресурсами.

У доповідях та виступах, зокрема, йшлося про стан, водність, екологічні проблеми Південного Бугу, використання його водних ресурсів у різних галузях життєдіяльності суспільства, рекреаційне значення річки як шлях розвитку регіону. Окрему увагу було приділено управлінню ресурсами водної артерії, залученню громадськості до вирішення її проблем, а також просвітницькій та природоохоронній діяльності в царині охорони та раціонального використання водних ресурсів.

За словами учасника наради-семінару начальника управляння інформації та громадських зв’язків - прес-секретаря генерального директора ВП ЮУАЕС Олександра Пелюха, розмова була змістовною та конструктивною: вдалося обговорити пріоритетні напрямки роботи та можливі комплексні заходи для вирішення найважливіших проблем ріки. «Сподіваюся, що результати цієї зустрічі не залишаться деклараціями на папері, а спонукають державні установи та громадські організації до спільних дій з покращення екологічного стану річки та раціонального використання водного потенціалу її басейну. Зі свого боку фахівці Южно-Українського енергокомплексу переконані, що одну з проблем нашої водної артерії, а саме гострий вододефіцит у нижній течії протягом меженного періоду, здатне вирішити саме наше підприємство. Підняття рівня Олександрівського водосховища дасть змогу під час паводку накопичити достатній об’єм води, щоб з настанням періоду безводдя спрацьовувати її через греблю Олександрівської ГЕС, додаючи необхідні кубометри до річкового стоку», - наголосив О. Пелюх.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію