Діяльність

20.11.2017

21 листопада Енергоатом проведе в Южноукраїнську публічні обговорення питань реалізації КзПБ

21 листопада 2017 року в інформаційному центрі Южно-Української АЕС  будуть проводитися публічні обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки у 2017 році, включаючи соціальні та екологічні аспекти, які визначені Планом залучення зацікавлених сторін, затвердженим 15.02.2015 президентом НАЕК «Енергоатом».

Енергоатом з метою подальшого підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, який відповідає міжнародним вимогам з ядерної безпеки і охорони навколишнього середовища реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ), затверджену постановою Кабінету Міністрів України № 1270 від 07.12.2011.

Витрати на виконання КЗПБ здійснюються за рахунок власних ресурсів Компанії, а також грошей, виділених як кредити Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Євратомом. До укладення кредитних угод протягом 2011-2012 років була виконана перша Екологічна оцінка (ЕО) КЗПБ. Після укладення кредитних угод, відповідно до Вимог щодо реалізації проекту ЄБРР були розроблені і реалізуються План екологічних та соціальних заходів (ПЕСЗ), а також План залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС) КЗПБ. Звітні матеріали першої ЕО, ПЕСЗ і ПЗЗС були розміщені і залишаються доступними за вказаним посиланням.

В рамках громадського обговорення проекту Звіту ДП «НАЕК «Енергоатом» та ВП «Южно-Українська АЕС» планують провести публічну зустріч з громадськістю в місті Южноукраїнськ  21 листопада 2017 року.

Захід відбудеться в інформаційному центрі ВП ЮУАЕС за адресою: м. Южноукраїнськ, бул. Шевченка, 8-А о 10.00. Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь в консультаціях.

Контактна особа – Зібніцький Роман Григорович, начальник відділу інформаційно-іміджевих проектів НАЕК «Енергоатом». Тел. (044) 277-79-08; e-mail: pr@atom.gov.ua
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію