Діяльність

26.11.2018

Атомремонтсервіс отримав відзнаку як «Краще підприємство з охорони праці»

Атомремонтсервіс отримав відзнаку як «Краще підприємство з охорони праці»

22 листопада 2018 року у м. Києві пройшла церемонія нагородження переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу з охорони праці, започаткованого за ініціативи Державної служби України з питань праці.

За результатами конкурсної оцінки ВП «Атомремонтсервіс» ДП «НАЕК «Енергоатом» присвоєно звання «Краще підприємство з охорони праці» за підсумками роботу у 2017 році у номінації «Діяльність у сфері виробництва електроенергії та зв’язку». Загалом до участі у заході подали заявки 29 підприємств з усієї України, з яких тільки 11 підприємств отримали перемогу.

Конкурс проводився у три етапи: підготовчий, відбірковий, фінал конкурсу. Оцінювання проводилось за такими критеріями: ефективне функціонування системи управління охороною праці, створення безпечних та здорових умов праці, заходи з формування в колективі культури праці, проведення навчань з охорони праці, рівень виробничого травматизму і професійних захворювань та інші. До складу Комісії входили посадові особи Держпраці, представники міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань роботодавців та профспілкових організацій, Фонду соціального страхування України, громадських організацій.

Шлях до перемоги був складний, враховуючи специфіку роботи ВП «Атомремонтсервіс», а саме: забезпечення функціонування системи охорони праці під час виконання ремонтних робіт на всіх площадках вітчизняних АЕС. Але фахівці Служби охорони праці, пожежної безпеки та відомчого нагляду ВП АРС поставили собі за мету отримати перемогу й досягли її.

Перемога отримана не тільки завдяки старанням фахівців служби охорони праці, а й сумлінній і наполегливій праці всього колективу підприємства, який зміг завоювати собі авторитет досвідченого фахівця у сфері проведення ремонтних робіт на обладнанні АЕС.

Завдяки цій маленькій перемозі кожен працівник ВП «Атомремонтсервіс» може з гордістю сказати, що про нього піклуються, зберігають його здоров’я, забезпечують усім необхідним для безпечного виконання робіт, бо жття людини найголовніше.

На церемонії нагородження колектив ВП «Атомремонтсервіс» представляв директор підприємства Віталій Шикун, начальник СОППБіВН - Тимофій Ковальчук.

Довідка. Відокремлений підрозділ «Атомремонтсервіс» НАЕК «Енергоатом» було створено 21 лютого 2001 року з метою якісного та ефективного виконання ремонтних робіт на атомних електростанціях України.

Діяльність ВП АРС базується на безпечному й ефективному виконанні складних та понадрегламентних робіт, зокрема, робіт з проектування, монтажу, ремонту, реконструкції й модернізації обладнання АЕС України.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію