Діяльність

Охорона праці

24.03.2017 Охорона праці, Новини Компанії На Хмельницькій АЕС впроваджуються європейські стандарти з охорони праці

В рамках процесу імплементації вітчизняного законодавства до європейського у сфері безпеки та гігієни праці на Хмельницькій АЕС виконано низку заходів щодо впровадження національного стандарту BS OHSAS 18001:2010 «Система управління гігієною та безпекою праці. Вимоги».

27.07.2016 Охорона праці У інформцентрі ВП ЮУАЕС відбувся семінар фахівців з охорони праці та здоров'я южноукраїнських підприємств

«Медичний огляд працівників як складова профілактичної роботи відділення» - так звучала тема семінару-тренінгу, що пройшов 27 липня на базі інформаційного центру ВП ЮУАЕС. Захід було організовано відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Южноукраїнську (відділення ВД Фонду). На ньому зібралися представники Управління держпраці в Миколаївській області, Миколаївської обласної організації профспілок працівників енергетики і електротехнічної промисловості, а також фахівці з охорони праці та здоров'я міських підприємств, які обговорили проблеми медичних оглядів і намітили шляхи їх рішення.

21.06.2016 Охорона праці На Южно-Українській АЕС завершилася комплексна перевірка стану охорони праці

17 червня у ВП «Южно-Українська АЕС» завершено комплексну перевірку стану охорони праці. Висновки комісії ДП «НАЕК «Енергоатом»: стан охорони праці у ВП ЮУАЕС задовільний.

16.05.2016 Охорона праці На Хмельницькій АЕС проведено тиждень охорони праці

Тиждень охорони праці проведено на Хмельницькій АЕС. В рамках Всесвітнього дня охорони праці на ХАЕС були підготовлені інформаційні стенди та слайд-шоу: «Безпека – понад усе». У підрозділах атомної станції проведені відповідні виробничі наради та перевірки. За результатами перевірок стану охорони праці були визначені кращі підрозділи атомної станції.

17.07.2015 Охорона праці, Новини Компанії Комплексну перевірку з охорони праці проведено на Хмельницькій АЕС

Комплексну перевірку поточного стану охорони праці Хмельницької АЕС було здійснено на підприємстві з 13 по 17 липня 2015 року. Перевірку проводили представники відділу охорони праці і пожежної безпеки дирекції з нагляду за безпекою ДП «НАЕК «Енергоатом» за участю фахівців АЕС України з даного напрямку роботи.

27.05.2015 Охорона праці, Новини Компанії На Хмельницькій АЕС відбувся тиждень охорони праці

Підвищення рівня промислової безпеки на Хмельницькій АЕС забезпечується шляхом технічного контролю стану виробництва та сприяння у створенні безпечних умов праці.

29.04.2015 Охорона праці, Новини Компанії На Рівненській АЕС – безпечні та здорові умови праці

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічного показника виробничого травматизму. Девіз 2015 року – «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці», має попереджувальний характер та закликає кожного свідомого працівника дотримуватись основних норм та правил культури охорони праці, тим самим піклуючись про своє здоров’я, запобігти виникненню можливих нещасних випадків на підприємстві.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію