Діяльність

05.07.2016

АНОНС: 6 липня на ЮУАЕС відбудуться консультації з громадськістю щодо уточнення масштабів чергової екологічної оцінки Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (КЗПБ)

6 липня 2016 року о 10 годині в інформаційному центрі «Імпульс» ВП ЮУАЕС за адресою: м. Южноукраїнськ, б-р Шевченка, 8а відбудуться консультації з громадськістю щодо масштабів наступної екологічної оцінки Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (КЗПБ).

Метою проведення чергової Екологічної оцінки (ЕО) КЗПБ є переоцінка впливів на навколишнє середовище при реалізації КЗПБ з урахуванням змін, внесених до КЗПБ протягом 2012-2015 років, її заходів, реалізованих протягом цього періоду, а також фактичних змін у стані навколишнього середовища та процедурах його моніторингу, що відбулися з моменту завершення попередньої ЕО КЗПБ.

Заява про наміри щодо КЗПБ, зведені заходи КЗПБ, їх переліки за типами енергоблоків, а також картки кожного заходу КЗПБ були оприлюднені та залишаються доступними на офіційному веб-сайті ДП «НАЕК «Енергоатом».

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у консультаціях.

Інформаційне забезпечення та технічна підтримка зустрічі здійснюватиметься фахівцями ВП ЮУАЕС, ДП НАЕК «Енергоатом». Програма заходу буде відповідати формату публічних обговорень і передбачає:

- презентацію матеріалів щодо масштабів наступної екологічної оцінки Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ) на 2016 рік;

- відповіді на запитання та зауваження учасників зустрічі.

 

Контактний телефон: (05136) 56444, начальник ВРГтаЗМІ, інформаційний центр ЮУАЕС.

e-mail: vmz@sunpp.atom.gov.ua
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію