Діяльність

29.06.2016

1 липня на ЗАЕС відбудуться консультації з громадськістю щодо масштабів чергової екологічної оцінки КЗПБ

Відповідно до Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1071-р від 24.07.2013, ДП «НАЕК «Енергоатом» з метою неухильного подальшого підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля, реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ).

Метою проведення чергової екологічної оцінки КЗПБ є переоцінка впливів на навколишнє середовище при реалізації КЗППБ з урахуванням змін, внесених до КЗППБ протягом 2012-2015 років, її заходів, реалізованих протягом цього періоду, а також фактичних змін у стані навколишнього середовища та процедурах його моніторингу, що відбулися з моменту завершення попередньої ЕО КЗПБ.

Виконання чергової ЕО КЗППБ включатиме:

•          уточнення масштабів ЕО;

•          збір та аналіз вихідних даних;

•          розроблення проекту Звіту з ЕО КЗПБ;

•          оприлюднення проекту Звіту з ЕО КЗПБ та проведення його публічних обговорень відповідно до ПЗЗС;

•          доопрацювання та оприлюднення остаточної редакції Звіту з ЕО КЗПБ.

З метою уточнення масштабів чергової ЕО КЗППБ, згідно ПЗЗС, ДП "НАЕК "Енергоатом", ВП "Запорізька АЕС" планують проведення консультацій з громадськістю, зокрема, зустрічі із зацікавленими сторонами в місті-супутнику Запорізької АЕС Енергодарі 01 липня 2016 року.

Захід відбудеться в Культурно-діловому центрі ВП ЗАЕС за адресою: м. Енергодар, вул. Центральна, 6. Початок заходу – 10.00.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у консультаціях.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію