Діяльність

22.08.2018

Заступник міністра енергетики Наталія Бойко відвідала Хмельницьку АЕС

Заступник міністра енергетики Наталія Бойко відвідала Хмельницьку АЕС 21 серпня 2018 року на Хмельницькій АЕС з робочим візитом перебували заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко та Голова Держатомрегулювання України Григорій Плачков.

Наталія Бойко ознайомилась з роботою першого та другого мільйонників ХАЕС та ситуацією щодо добудови енергоблоків №3,4, навчально-тренувального центру атомної електростанції.

Під час огляду майданчиків недобудованих мільйонників ХАЕС Наталія Бойко зазначила, що Хмельницька АЕС є унікальною, де поряд з діючими енергоблоками можна побачити незавершені, які чекають своєї добудови і введення в експлуатацію: «Атомна галузь відіграє ключову роль в енергетичному балансі країни, тому уряд послідовно працює над її розвитком, а саме розглядає можливість добудови енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС та необхідні умови для експорту вітчизняної електроенергії».

Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості висловила свої позитивні враження від першого знайомства з ХАЕС, відзначивши високий професіоналізм персоналу. «Сподіваюся, що Хмельницька атомна електростанція матиме гарне майбутнє і можливість розвиватися далі», - підсумувала Наталія Бойко.

Очільник Держатомрегулювання Григорій Плачков взяв участь у робочій нараді з питань продовження терміну експлуатації енергоблока №1, яка відбулась під головуванням президента Компанії Юрія Недашковського. Як зазначив генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко, комплекс виконання робіт з продовження терміну експлуатації на першому енергоблоці Хмельницької АЕС передбачає зупинку енергоблока у листопаді цього року тривалістю 257 діб. За цей час буде завершено виконання всіх погоджених з Держатомрегулювання заходів з продовження терміну експлуатації першого енергоблока і Комплексної зведеної програми безпеки. Серед найближчих планів були визначені: отримання звітних матеріалів державної експертизи на обладнання реакторної установки, трубопроводів першого контуру, фільтри, теплообмінники реакторного відділення, обладнання зберігання і перевантаження ядерного палива, роботи з оцінки сейсмостійкості та кваліфікації обладнання.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію