Пресс-центр

08.10.2018

Поздравление с Днем юриста

Поздравление с Днем юриста

Наталія Мусевич

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Від колективу юристів Дирекції Компанії та особисто від себе вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!

Беззаперечно, юристи мають великий вплив як на всі напрями діяльності нашої Компанії, так і на всі значущі політичні та соціально-економічні процеси в країні та відіграють значну роль у розвитку країни і формуванні громадянського суспільства.

Україна швидко та неминуче трансформується у демократичну державу із системою цінностей, найбільшою з яких є забезпечення прав і свобод людини. На цьому шляху ваші знання і досвід, як ніколи, затребувані державними інституціями та суспільством.

Грамотні й відповідальні юристи на підприємстві – це гарантія стабільної роботи у правовому полі будь-якої установи, підприємства, організації, ефективний захист інтересів у державних органах та судах, правова допомога працівникам у життєвих ситуаціях.

Сьогодні замало бути кваліфікованим фахівцем за своєю спеціальністю. Потрібно мати глибокий і комплексний підхід до розв’язання поставлених завдань, вміти забезпечувати дотримання вимог закону, враховуючи безумовні пріоритети виробництва та знаходячи баланс між  суперечливими і мінливими нормами законодавства та інтересами Компанії. І ви цілком відповідаєте сучасним викликам і  високим критеріям професії, постійно вдосконалюючись, підвищуючи свій професійний та інтелектуальний рівень!

Щиро бажаю вам плідної роботи, подальших успіхів та нових звершень, зростання професійної майстерності, отримання вражаючих результатів та визнання вашої праці!

Будьте завжди авторитетні, справедливі, неупереджені у сфері юриспруденції і здорові, щасливі та кохані в особистому житті!

З повагою

Виконавчий директор

Наталія МусевичНефинансовый отчет НАЭК «Энергоатом» за 2017 год

Сообщи о коррупции