Пресс-центр

25.05.2018

Поздравление с 45-летием Ривненской АЭС

Поздравление с 45-летием Ривненской АЭС

45 років тому – 25 травня 1973 року – в районі гори Хомецької було вбито першого символічного кілочка на будмайданчику майбутньої атомної електростанції. Так розпочалося будівництво Рівненської АЕС.

За кожним ювілеєм – роки наполегливої праці, самовдосконалення, невпинного руху вперед. Тому прийміть найщиріші вітання з нагоди цієї знаменної дати.

45 років тому на місці, де нині стоять енергоблоки РАЕС, було чисте поле. Сьогодні наша атомна станція – найбільше енергогенеруюче підприємство північно-західного регіону країни, яке виробляє більш ніж 12% всієї електроенергії в державі. Чотири енергоблоки сумарною потужністю 2 835 мегават працюють надійно. Для цього ми постійно, рік за роком, проводимо дуже багато заходів з підвищення безпеки, модернізації обладнання, навчаємо наш персонал. Сім років тому ми продовжили термін експлуатації перших двох енергоблоків, на часі – продовження ресурсу енергоблоку №3. Зараз ми знаходимось на завершальній стадії цього тривалого і складного процесу. Було виконано і виконується колосальний обсяг заходів. І вже влітку Держатомрегулювання прийматиме рішення про видачу ліцензії на роботу енергоблоку в понадпроектний період. А це означає, що життя нашої станції продовжиться. Цього дня хочемо висловити вдячність першим будівельникам Рівненської АЕС і міста-супутника за їхній труд, ентузіазм та наполегливість. Бажаємо усім міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, розвитку і досягнення всіх цілей та планів. Добра вам та вашим родинам!

Цьогоріч вперше рівненські атомники відзначають День народження РАЕС. З нагоди свята 25 травня у місті-супутнику електростанції відбудеться низка святкових урочистостей.

 Нефинансовый отчет НАЭК «Энергоатом» за 2017 год

Сообщи о коррупции