Safety Сulture

Safety Сulture

25.02.2015 News, Environmental Safety, Complex Consolidated Safety Upgrade Program Energoatom Updated Stakeholder Engagement Plan for Complex (Consolidated) Safety Upgrade Program
16.12.2014 News, Company news Zaporizhzhya NPP Was Recognized as the Best in the Field of Safety Culture

На VII Міжнародній конференції з культури безпеки на атомних електростанціях, що відбулась в Києві, Запорізьку АЕС було визнано кращою за підсумками роботи у галузі культури безпеки серед атомних станцій України.

01.12.2014 News Zaporizhzhya NPP Summarised Results of Safety Culture Posters Competition

На Запорізькій АЕС підбито підсумки конкурсу плакатів з культури безпеки. Метою конкурсу плакатів, який проходив між підрозділами Запорізької АЕС, стало висвітлення основних принципів культури безпеки.

28.11.2014 News, Company news Growth of Electricity Production by Ukrainian NPPs Demands More Attention to Safety Culture (UPDATED + VIDEO)

25-26 листопада в Києві відбулася VIІ Міжнародна науково-практична конференція з культури безпеки АЕС, організована НАЕК «Енергоатом». Основною метою конференції є сприяння формуванню сильної культури безпеки на підприємствах атомної галузі, що дозволить, якщо не повністю виключити, то значною мірою мінімізувати ймовірність нештатних ситуацій на АЕС через «людський фактор».

23.07.2014 News Role of Safety Culture at Rivne NPP

Безпека на атомній станції – безумовний пріоритет, перед яким відступають будь-які виробничі завдання. Основоположним принципом безпеки є культура безпеки.

19.05.2014 News, Company news The State of Safety Culture is Being Tested at Rivne NPP Industrial Site

Впродовж тижня комісія ДП НАЕК «Енергоатом» шляхом аналізу документації, спостережень на робочих місцях, анкетування персоналу, оглядів обладнання, території, будівель та споруд зробить свій висновок щодо стану культури безпеки на проммайданчику Рівненської АЕС. Очолює роботу комісії Олександр Богун - директор департаменту відомчого нагляду дирекції з нагляду за безпекою Компанії.

04.04.2014 News, Company news Energoatom Proposes Ministry of Energy to Develop a State Program for Spent Nuclear Fuel Management

Науково-технічна рада (НТР) ДП НАЕК «Енергоатом» прийняла рішення підготувати звернення до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з пропозицією організувати розробку Державної програми поводження з відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП). Таке рішення було прийнято 26 березня 2014 ода за результатами засідання НТР на тему «Поводження з відпрацьованим ядерним паливом після досягнення ним граничного терміну зберігання в ССВЯП ЗАЕС».

10.02.2014 News The Safety Level of Ukrainian NPPs Conforms with Current Statutory Requirements

Державне підприємство НАЕК «Енергоатом» експлуатує 15 атомних реакторів та виробляє до 50 відсотків електроенергії України. Відповідно до Закону України «Про використання ядерної енергії і радіаційну безпеку» на Компанію покладено функції експлуатуючої організації, що відповідає за постійне підвищення рівня безпеки АЕС України.
Non-financial Report 2017 of NNEGC “Energoatom”

Report a Corruption Offense