Press center

Aid to ATO

Переглянути ЗВІТИ про збір коштів та закупівлю товарів для АТО.

Благодійний аукціон для підтримки нашої армії відкрився у середу, 27 серпня. 

Наш благодійний аукціон призначений для збору коштів українській армії у зоні АТО. Все задля наших хлопців-героїв!

Усі ми періодично робимо подарунки близьким і не дуже людям. Відтепер не треба марнувати час на походи по магазинам і пошук чогось цікавого, досить вибрати те, що вам сподобалося серед лотів, купити і зробити дві добрі справи одночасно – придбати унікальний подарунок і допомогти українській армії.   

Тут можна продавати будь-які речі - від хенд мейду до прикрас, книжок, картин, меблів тощо. Важливо, щоб речі були якісними та не "китайського ґатунку". Аукціон безстроковий і буде діяти до закінчення військових дій. Чекаємо на лоти!

Продавець може власноруч встановити Бліц-ціну на свій лот, за якою його можна буде одразу ж купити.

СТАВКИ робляться у коментарях під лотом. Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватися за допомогою наступних сервісів: Disqus, Facebook, Twitter або Google. Переможці будуть визначатися за найбільшою ціною на лот, яку не змінили протягом доби. Усі лоти Покупці можуть отримати у Центрі зовнішніх інформаційних комунікацій по вул. І.Франка, 29, або замовити доставку до дирекції Компанії по вул. Вєтрова, 3.

Всі кошти ідуть на рахунок волонтерської групи Олега Поліщука з допомоги нашим військовим - від медицини до купівлі бронежилетів та продуктів.

Якщо покупець протягом 4 днів не виходить на зв’язок - лот знову виставляється на продаж.

Дякуємо усім небайдужим. Слава Україні! Славетних перемог нашим героям!

Контактні особи: Поліщук Олег - 050-359-96-18; Мусевич Наталія - ​​050-355-42-73
Non-financial Report 2017 of NNEGC “Energoatom”

Report a Corruption Offense