Compliance Policy

29.10.2018

В Энергоатоме проводится внутренняя оценка коррупционных рисков

На виконання рішення президента Компанії, відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» та Антикорупційної програми НАЕК «Енергоатом», проводиться внутрішня оцінка корупційних ризиків в діяльності Компанії.

На сьогодні Робочою комісією з оцінки корупційних ризиків проведено три засідання, на яких обрано заступника голови і секретаря Робочої комісії, затверджений Робочий план оцінки корупційних ризиків, встановлені строки виконання кожного пункту плану, визначені об’єкти оцінки та розпочато ідентифікацію корупційних ризиків.

Проаналізувавши результати анонімних опитувань працівників Компанії, зовнішній досвід реалізації процедур, спрямованих на виявлення та запобігання корупції, що здійснюються іншими державними підприємствами, установами, організаціями, а також державними органами, результати розгляду повідомлень у засобах масової інформації Робочою комісією визначено об’єктами оцінки наступні сфери діяльності Компанії: публічні закупівлі, кадрова політика, запобігання і протидія корупції, договірна робота, управління ресурсами.

За рішенням президента Компанії до проведення внутрішньої оцінки корупційних ризиків залучено незалежних експертів з питань антикорупційного законодавства: Бойка Олега Ігоровича – незалежний консультант з корпоративного управляння, управління ризиками, етики та комплаєнсу (GRC), розробник тренінгів та тренер Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ), член Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ), член Open Compliance and Ethics Group («Відкрита група комплаєнсу та етики», професійна асоціація, США) та Шульгу Віктора Анатолійовича – юрист практики безпеки бізнесу адвокатського об’єднання Juscutum, сертифікований Compliance Officer.

На минулому засіданні Робочої комісії розпочато проведення ідентифікації корупційних ризиків в найбільш складному і масштабному об’єкті оцінки – публічних закупівлях. До роботи Робочої комісії планується додатково залучити інших спеціалістів Компанії, які є фахівцями у сфері публічних закупівель.

Нагадаємо, що долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків в діяльності Компанії можливо на будь якому її етапі. А отже, запрошуємо долучитися до такого процесу.

Довідка. Пропозиції щодо участі у роботі з оцінки корупційних ризиків просимо направляти на електронну адресу: transparency@direkcy.atom.gov.ua.

Дирекція із запобігання і протидії корупції НАЕК «Енергоатом»
Non-financial Report 2017 of NNEGC “Energoatom”

Report a Corruption Offense